Trwa ładowanie...

Murowanie i tynkowanie

FACH-BUD
-

Wieloletnie doświadczenie w branży murarskiej pozwala nam oferować usługi z praktycznie każdego dostępnego na rynku materiału od cegły, pustaków, bloczków Ytong, Silka, Porotherm po kamienie polne i materiały nietypowe. Wykorzystując tradycyjne technologię mokrą czy suchą, zaprawę murarską czy klej gwarantujemy wykonawstwo zgodne ze sztuką budowlaną, odpowiednimi przewiązaniami na murze, spoinowaniem oraz trzymaniem pionu wykonywanych ścian. W naszym zakresie są fundamenty, ściany nośne, działowe Wykonujemy również przebudowy w tym wyburzenia, które wymagają wiedzy i praktyki, ze względu na olbrzymie konsekwencje skutków potencjalnych błędów.
Dzięki posiadanemu bogatemu zapleczu maszynowemu świadczymy wysokiej jakości prace tynkarskie zarówno w technologii gipsowo-cementowej jak i wapienno-cementowej. Oferujemy również prace tynkarskie ścian czy sufitów, nie tylko agregatem, ale i metodą tradycyjną.

Wykonujemy usługi budowlane w następujących miejscowościach; Zielona Góra, Nowa Sól, Gubin, Krosno Odrzańskie, Sulechów, Żagań, Żary.