Trwa ładowanie...

O firmie

FACH-BUD
-

FACH-BUDFirma Budowlana
Zielona Góra
Wieloletnie doświadcznie wykuwało się już podczas studiów dzienny – kierunek Budownictwo Ogólne, gdzie nabywałem praktycznej wiedzy jako kierownik robót pracując na własny rozrachunek dla firm trzecich. Umiejętności te pozwoliły sprawnie zaadaptować teorie do rzeczywistość oraz opracować własne rozwiązania technologiczne, dzięki którym moja firma może obecnie poszczycić się największą dynamiką przyrostu wykonanych indywidualnych realizacji na zielonogórskim rynku.
Specjalizujemy się wraz z moimi pracownikami w budowie domów dla klientów indywidualnych, prace prowadzimy kompleksowo, ale możemy też wykonać konkretnie określone zakresy robót. Znamy specyfikę branży i troski inwestorów, co do rzetelności i terminowości. Dlatego zdejmujemy z Was, drodzy Klienci, problemy z tym związane. Otrzymujecie w zamian wykonane zgodnie z regułami sztuki budowlanej efekty mające służyć na lata.

właściciel
inż. Damian Wiatrzyk
Zapraszamy do kontaktu
Szanując Państwa czas zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza, proszę wypełnić go wg wskazanych danych. Odezwiemy się najszybciej jak tylko pozwolą nam na to nasze obowiązki, nie mamy bowiem sztabu sekretarek i wszyscy łącznie z szefem jesteśmy na budowach.